kasyna bez blokady ip

Akceptowany Poker w Polsce

Akceptowany Poker w Polsce szczyci się kilkuwiekową historią. Mimo to, w Polsce ciągle budzi negatywne skojarzenia. Podejrzane typki w zadymionym lokalu ciupią w karty. Rzeczywistość jest zupełnie odmienna.
W chwili obecnej poker przeżywa niewiarygodny wręcz rozkwit zarówno jako rozrywka, sport jak i zawód profesjonalnych graczy.

Pierwszą fazę pokerowego boomu rozpoczęła rozgrywana od 1970 r. impreza pod nazwą World Series of Poker – pokerowe mistrzostwa świata. Transmisje telewizyjne ściągnęły do pokerowych card roomów setki tysięcy nowych graczy a najlepsi zawodnicy zyskali sławę i oczywiście wielkie pieniądze. W 1998 r. powstał film Rounders – Hazardziści, który dolał sporo oliwy do pokerowego ognia. Matt Damon, John Malkovich i Edward Norton stworzyli niezapomniane kreacje w filmie, który stał się klasyką gatunku. To po prostu trzeba zobaczyć!
Dziś obserwujemy drugą fazę rewolucji. W internecie powstały setki wirtualnych poker roomów,
w których o każdej porze dnia i nocy grają miliony graczy z całego świata. Prawdziwa eksplozja nastąpiła w roku 2003 kiedy to Chris Moneymaker (tak, to jego prawdziwe nazwisko!), 27-letni księgowy z Tennessee wygrał główny turniej World Series inkasując dwa i pół miliona dolarów nagrody. Najciekawszy jest jednak fakt, że warte $10.000 wpisowe do mistrzostw, Chris wygrał w internetowym turnieju za udział w którym zapłacił $40.
Inni, traktują akceptowany poker jako sport, wyzwanie. Ich ambicją jest pokonanie przeciwników, zwycięstwo w turnieju a później, kto wie, może i sukcesy w świetle flashów w World Series of Poker. Sportowcy traktują pokera online jako odskocznię i doskonały trening przed zmaganiami w rzeczywistym świecie. Wreszcie ostatnia grupa – zawodowcy. Ludzie, którzy utrzymują się z gry w pokera. Zarabiają krocie grając online, w wielkich turniejach na żywo zdobywają sławę i prestiż.
Zaraz, zaraz – powiecie – jak to możliwe? Przecież poker to gra losowa a o wygranej decyduje szczęście. Poza tym każde dziecko wie, że z kasynem nie można wygrać. Nic bardziej mylnego. Grając w pokera, czy to on-line czy też w rzeczywistości, nie gramy przeciwko kasynu, lecz przeciwko innym graczom. W dłuższym terminie, doświadczony gracz orientujący się w arkanach pokerowej strategii, matematyki, statystyki – będzie regularnie wygrywał. W krótkim terminie występuję element losowy, łut szczęścia, który może uśmiechnąć się do słabego gracza, dając mu złudne przekonanie o swoich możliwościach i czyniąc go lojalny gościem card room’u.

kasyno gry internetowe

You may also enjoy...