kasyna bez blokady ip

Internetowa i tradycyjna ruletka – zasady gry

Internetowa ruletka czy tez tradycyjna ruletka amerykańska czy europejska to nieduża różnica. Do gry w ruletkę może zasiąść od jednego do ośmiu graczy. Każdy z nich ma za zadanie odgadnąć, w jakim miejscu zatrzyma się w kole kulka.

Zasada wydaje się banalnie prosta. Warto jednak wziąć pod uwagę, że ilość kombinacji jest bardzo duża. Każdy z graczy, stawia na stole żetony, w miejscu, w którym jego zdaniem zatrzyma się kulka. Gracze, którzy zaczynają grę po raz pierwszy ograniczają się do obstawania albo czerwonych, albo czarnych pól, bądź obstawianiu jednego numeru. Krupier po tym, jak kulka zatrzyma się w polu koła, informuje graczy o numerze i o kolorze pola. Po czym typuje zwycięzcę. Jeżeli żadnemu z graczy nie udało się wytypować poprawnie, krupier inkasuje wszystkie żetony.
Ruletka dzieli się na europejską i na amerykańską wersję. W większości kasyn online, ruletka ma postać europejskiego koła. Warto zaznaczyć, że przewaga kasyna w europejskim kole do ruletki to 2, 7%, natomiast w ruletce amerykańskiej to 5,26%. Nie dziwi, więc fakt, że większość graczy zdecydowanie woli grę w europejskiej wersji ruletki. Wybierając kasyna internetowe, raczej nie trzeba się zbytnio martwić przewagą kasyna w grze.
Grając w ruletkę można wybierać spośród kilku możliwości obstawienia. Wysokości wypłat uzależnione są od rodzaju zakładu. W ruletce, wypłata jest odwrotnie proporcjonalna do wysokości zakładu.
Szanse w zakładach ruletki, oraz wypłata przy wygranej (przy postawieniu 1$)

2, 7 % szansy przy zakładzie na Pojedynczy numerek, wypłata 36 $
5, 4% szansy przy zakładzie na Podwójny zakład, wypłata 18%
10, 8% szansy przy zakładzie na Poczwórny zakład, wypłata 9$
32, 4% szansy przy zakładzie na Kolumnę, wypłata 3$
32, 4% szansy przy zakładzie na Tuziny (1-12, 13-24, 25-36), wypłata 3$
48, 6% szansy przy zakładzie na Parzyste, Nieparzyste, wypłata 2$
48, 6% szansy przy zakładzie na Czerwone, Czarne, wypłata 2$
48, 6% szansy przy zakładzie na 1-18, 19-36, wypłata 2$

Gracz, który często grywa w ruletkę, wie, jak ważne jest umiejętne położenie żetonu na stole. Jest to ważne, ponieważ gdy ułożymy żetony źle, krupier może mieć niejasną sytuację, co do naszej wygranej. I tak: w zakładzie podwójnym należy położyć żeton w miejscu między dwoma polami; z poczwórnym zakładzie w miejscu stykania się wszystkich czterech pól.
W ruletce bardzo charakterystycznym polem jest pole z numerem 0. Wypłacanie zakładów na 0, zależy od:

Gdy obstawia się 0 lub split, corner, street, wówczas wygrana wypłacana jest na samych zasadach, co w przypadku obstawienia innego numeru.
Gdy obstawia się szanse proste a wypadnie 0, przegrywa się połowę stawki.
Gdy obstawia się kolumny lub tuziny a wypadnie 0, zakład przegrywa.

Jak znasz zasady gry to sprawdz juz teraz co to internetowa ruletka amerykańska i europejska i zagraj juz teraz po rejestracji ale bez depozytu.

kasyno gry internetowe

You may also enjoy...