kasyna bez blokady ip

Reguły gry blackjack

Podstawowe reguły gry blackjack czyli zasady sa dosc proste. Przy jednym stole do gry może zasiąść jednocześnie ośmiu graczy, z czego ósmym graczem jest krupier. Gra blackjack toczy się przeciwko kasynu reprezentowanemu przez krupiera,

tu, bowiem nie gra się przeciwko innym graczom. Pamiętacie już, że gra polega na takim dobieraniu kart by ich suma nie przekroczyła sumy 21, ale by była jednocześnie jej najbliższa.
Krupier zaczyna rozdawanie kart od gracza siedzącego po jego lewej stronie. Wszystkie karty są odkryte w pierwszym rozdaniu, w drugim również, jednak ostatnia karta krupiera pozostaje zakryta.
W tym momencie gracze mają kilka możliwości ruchu:

Mogą wziąć kartę lub jej nie wziąć,
Podwoić stawkę, co spowoduje otrzymanie jeszcze jednej karty,
Rozdzielić karty, w przypadku, gdy będzie posiadał dwie takie same karty, np. dwa Walety.

Poszczególne kasyna oferują jeszcze takie możliwości ruchu jak ubezpieczenie, even money czy poddanie się. Choć to ostatnie występuje bardzo rzadko.

Zwycięzcą w grze zostaje gracz, który zdobywa, blackjacka, czyli Asa w połączeniu z jedną z dziesięciopunktowych kart: 10, Waletem, Damą lub Królem. Kiedy żaden z graczy nie zdobył blackjacka, to wygrywa ten gracz, który będzie miał ilość punktów jak najbardziej zbliżoną do 21. Krupier może dobierać karty do momentu, kiedy będzie miał 17 punktów. Jeżeli zgromadzi 18 punktów, nie może już dobierać kolejnych kart. Wygrane są wówczas wypłacane w następujący sposób:
Jeśli gracz posiada układ większy od układu kart krupiera to jego wygrana jest 2 razy większa od kwoty, którą postawił jest to, więc wypłata 1:1;
Jeżeli gracz ma blackjacka, to wypłaca się mu 250% postawionej kwoty jest to wypłata 3:2. Jak poznałes reguły gry blackjack to zapraszamy do kasyna gdzie zagrasz na pieniądze lub za darmo.

kasyno gry internetowe

You may also enjoy...