kasyna bez blokady ip

Skuteczne metody obstawiania w Ruletce w internecie i tradycyjnej

Oto jakie sa skuteczne metody obstawiania w Ruletce:

Stawianie na czerwone lub czarne pola. Na kole znajduje się 18 czerwonych pól, wśród wszystkich 38. Robiąc zakłady tylko czerwone pola, jest aż 47% szans na wygraną.
Obstawianie wielokrotne,

to połączenie metody stawiania na czerwone i systemu, Martingale. Obstawia się żetony na każdym nieparzystym czerwonym lub na każdym parzystym czarnym. Wówczas, gdy jeden z zakładów przegrywa, podwaja się jego stawkę. Gdy zakład wygrywa, wraca się do pierwszego układu. Stosując tę technikę jest aż 25% szans na wygraną, obstawiając nieparzyste czerwone. Natomiast 50 % szans, gdy obstawia się pola parzyste.
Tuziny, to taktyka pojedynczego lub podwójnego obstawiania tuzina. Obstawiając pojedynczy zakład, stawia się minimalne kwoty powoli je powiększając. W ten sposób zwiększa się szanse na wygraną.

Każdy sposób jest dobry, by zarobić. Niemniej jednak warto pamiętać, że ruletka to wciąż gra losowa i wiele wygranych zależy przede wszystkim od szczęścia gracza. Bywa, że gracz wygrywa zakłady jeden po drugim, by na samym końcu stracić wszystko. Bywa też, że ktoś tylko raz podchodzi do gry i zdobywa fortunę, stawiając na pojedynczy zakład. Ruletka, to gra dla szczęściarzy. Bardziej sprzyja, bowiem tym, którzy mają życiowego farta.
W ruletkę zagrać powinien każdy. Chociaż raz w życiu każdy zasługuje na szansę, by zdobyć fortunę. Po za tym, ruletka to doskonała zabawa, która dzisiaj dostępna jest również online.
Wejdź i sprawdź, co Tobie przyniesie szczęście: kolory a może parzyste liczby? Jeżeli boisz się o swoje pieniądze, zagraj na próbę, dopiero później zawalcz o prawdziwe pieniądze.
Sprawdź metody obstawiania w Ruletce i zarejestruj sie w jednym z naszych kasyn gdzie zagrasz bez depozytu za darmo.

kasyno gry internetowe

You may also enjoy...