kasyna bez blokady ip

Zakłady w grze Baccarat

Baccarat to gra, w której do dyspozycji gracza zostają oddane zaledwie trzy możliwe do obstawienia „zakłady”. Prawdopodobnie w żadnej innej grze hazardowej nie mamy tak małego manewru, jednak nie zmienia to faktu, że zakłady w baccarat różnią się od siebie

i jedne są lepsze od innych. Znając ten fakt, możemy skutecznie zmniejszyć przewagę kasyna do minimum.
Pierwszym zakładem jaki spotkamy w baccarat jest zakład na zwycięstwo gracza. Pod względem opłacalności jest to 2 zakład w grze. Przewaga kasyna gry wynosi tutaj 1.36%, a dodatkowo od wygranej jest pobierany 5% podatek. Z tego względu stawianie na ten zakład nie ma większego sensu, bo nasze szanse matematyczne na wygraną są naprawdę bardzo małe i nie dają większej możliwości wygranej na przełomie dłuższego okresu czasu.
Najlepsze co możemy zrobić w baccarat to założyć się o to, że partię wygra bankier. W tym wypadku przewaga kasyna jest nieco mniejsza i wynosi 1,17%. Podobnie jak w przypadku na zwycięstwo gracza wygrana jest wypłacana w stosunku 1:1. Zakład ten jest najlepszym w tej grze i doświadczeni gracze, jeśli tylko nie stosują żadnego systemu, grają praktycznie tylko w ten sposób.
Ostatnim zakładem w grze jest postawienie na remis. Ten pada jednak rzadziej niż raz na 10 razy, a przewaga kasyna wynosi tutaj ponad 14%! Wygrana jest wypłacana w stosunku 8:1. Mimo tego jest to najgorsza rzecz jaką możemy zrobić grając w tę grę.
I to właściwie wszystko co musimy wiedzieć o zakładach w tej grze. Warto zauważyć, że przewaga kasyna jest tutaj dużo mniejsza niż np. w ruletce, co czyni tę grę bardzo atrakcyjną.

kasyno gry internetowe

You may also enjoy...